Hledají domov

Chtěli byste nového člena do rodiny? Zkuste dát šanci pejskům z útulku a dejte jim nový milující domov.

Aiša

Jmenuji se Aiša a jsem důkazem, že nedůvěra v lidi se dá odbourat. Tety netuší, jaký byl můj předchozí život. 
Toulala jsem se krajem a urazila velkou dálku. Po té dlouhé cestě jsem byla vyčerpaná, a tak jsem usoudila, že bude lepší nechat se chytit. Byla jsem zlomená...V útulku jsem se zpočátku bála každého pohybu i pohlazení.
Musela jsem se ve svých 8-10 letech naučit, že lidé nejsou jen ti, co mě neustále odhánějí od svých dětí, příbytků a domovů.
A k tomu, abych mohla plnohodnotně žít, musela jsem podstoupit očkování, čipování, ale taky operaci kolenního vazu. Dnes už zase běhám jako čipera a nemám s pacičkou žádné problémy. Jen toho tolik nezmůžu, jsem šťastná za ty kratší procházky, ty delší moc nezvládám.
Myslím, že jsem nyní připravena najít i svůj domov. A člověka, kterému by nevadil můj handicap. Jsem na pravé oko slepá.
Sním o někom, kdo se mnou bude mít trpělivost a péči. Potřebuji si na nového člověka nejdříve zvyknout. Jsem čistotná, zvědavá, umazlená, ale taky chci být jedináčkem v rodině, kde nemají děti. Ráda bych páníčky, kteří budou žít sami a budou mi věnovat svůj čas.?
VĚK: 8-10 let
POHLAVÍ: fena
HANDICAP: slepá na pravé oko, po operaci kolenního vazu - bez potíží, dietní strava
JINÉ: očkovaná, čipovaná
Aiša je umístěna  v útulku Tlapky v naději Horšovský Týn.

Dante

Ahoj, jmenuju se Dante. Tak mě pojmenovaly tetky v útulku.
Předtím jsem se jen tak potuloval okolím Tejna a čekal, jestli se mě někdo ujme. Usmálo se na mě štěstí, protože mě nějací hodní lidé vzali k sobě do auta. Ale jen na chvíli, nakonec jsem skončil tady v útulku.
Mám tu sice svůj pelech, ale doma by bylo doma. Představuju si to asi tak, že bych s páníčkama chodil na procházky a hlavně na cvičák, jsem učenlivej, rád si hraju a mazlím se  Ostatní psy nemusím, radši bych měl páníčka sám pro sebe 
Potřebuju mít vedle sebe vzor, který mi řekne, co je dobré a co špatné. Myslím, že bychom to spolu zvládli. Však jsem ještě mladej kabrňák - cca 2-4 roky.
Chcete mě? Protože já chci Vás! Nejlépe s piškotama, ty já papkám, ale jako jenom z ruky. Chápete? Čistota půl zdraví!
Jsem očkovaný,čipovaný a kastrovaný.

Pac a pusu.

Dante je umístěn  v útulku Tlapky v naději Horšovský Týn.

Roky

Ahoj, tak co??? Líbím se Vám??
Jsem prostě mladý (2-4roky) a temperamentní fešák křízence. Základní povely ovládám, jen potřebuju důsledné vedení a někoho kdo mi ukáže celý svět. Miluju všechny hračky, nejradši pískací, aportuju míčky. Co se týká procházek, tak jsem neúnavný, ale chodím naprosto v klidu. Nikam tě neodtáhnu.  Budu rád za pořádnou zahradu, s teplou boudou. Tety z útulku pro mě chtějí jen to nejlepší, a tak hledají někoho zkušenýho, kdo bude mít čas se mnou dělat nějaký psí sport, abych vybil tu svojí nekonečnou energii. Pokud máš o mě zájem, určitě zavolej. Budu se těšit!
Hledáme pro Rokyho pána, který ukáže Rokymu kam až smí dojít, tedy zkušeného člověka s takovými plemeny jako je Roky. Je to učenlivý pes.
Není vhodný k dětem. Fenky mu nevadí a kočku u nás v útulku toleruje.

Roky je umístěn  v útulku Tlapky v naději Horšovský Týn.